قطعا هیچ وقت بشر تصور این چنین نوآوری بدون نقصی را نمی کرد که هم بتواند جای دندان طبیعی از دست رفته را پر کند هم بتواند جلوی تحلیل استخوان که در نتیجه پیری زودرس را به همراه دارد را بگیرد. ایمپلنت نوآوری بدون عیب و کاملا سازگار با بدن انسان

حالا دیگر از دست دادن دندان طبیعی هرگز جزئی از نگرانی های ما نخواهد بود و با خیالی آسوده پس از از دست دادن دندان طبیعی می توانید با ایمپلنت دندانی جای آن را پر کنید. حتی بهتر از گذشته

کاشت دندان یا ایمپلنت دندان (Implant) بهترین انتخاب برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. برای بسیاری از مردم حتی تصور عارضه ای به نام بی دندانی سخت و غیر قابل تحمل است ولی متاسفانه به دلایل زیادی این احتمال وجود دارد که یک یا چند دندان خود را از دست بدهیم. تاچند دهه پیش اگر چنین اتفاقی می افتاد هیچ راهی غیر استفاده از دندان های مصنوعی با آن ظاهر خاصشان نبود ولی خوشبختانه، هم اکنون قراردادن ایمپلنت ها در فک ساده است و ناراحتی خاصی را به دنبال ندارد و تا پایان عمر می تواند نقش دندان واقعی را ایفا نماید حتی روش جدید ایمپلنت دندان با لیزر بهتر و موثرتر است.

implantsایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان یک نوع پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم است که با سلول های بدن کاملا سازگار می باشد و به عنوان جایگزین ثابت و دائمی برای دندان از دست رفته توسط جراح فک و صورت و به پیشنهاد دندانپزشک، برای بیمار استفاده می شود.

دندانپزشک ایمپلنت دندان را داخل استخوان فک قرار داده و قسمت تاج و روکش دندان، ساخته شده را بر روی آن قرار می دهد. افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اند و یا حتی کل دندان های خود را از دست داده اند با استفاده از کاشت ایمپلنت می توانند زیبایی طرح لبخند و توانایی جویدن طبیعی خود را بازیابند.

سن کاشت دندان در خانم ها پس از 16 سالگی و در آقایان بعد از 18 سالگی می باشد.

همچنین اگر کل دندان های فک خود را از دست داده اید با اوردنچر می توانید دست دندان کامل را با هزینه پایین تر از کاشت تک تک پایه ایمپلنت برای هر دندان ( 2 تا 4 پایه ایمپلنت ) دست دندان را ثابت کنید و نگران لقی دندان مصنوعی نباشید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.18 (11 Votes)
  • Image
  • Image
  • Image
  • ایمپلنت
  • Image
  • Image

کارت ضمانت چیست؟

متفاوت بودن و ارائه خدمات خاص و با اطمینان و سلامت کامل از مزایای این کلینیک می باشد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر شفیعی علی رغم داشتن کادر پزشکی مجرب و متخصص که اطمینان و آرامش را برای بیماران به همراه داشته، سعی کرده است تا با ضمانت کلیه درمانهای خود به مدت 24 تا 36 ماه فراغ خاطر بیشتری برای بیماران محترم ایجاد کند تا با اطمینان خاطر کامل نسبت به انجام درمان در این کلینیک اقدام کنند.

ضمناً ایده ارائه کارت ضمانت درمان برای نخستین بار در شهر تهران توسط این کلینیک رقم زده شد و هم چنین در صورت بروز مشکل، رفع مورد ایجاد شده بطور رایگان برای بیماران در اسرع وقت صورت می پذیرد

با آرزوی سلامتی و به روزی برای تمامی سروران گرامی

((خوش نامی در درمان اتفاقی نیست))

تحت پوشش +29.251
روز ضمانت +1.095
Image