دندانپزشکی کودکان

اگر کودک شما در دندانپزشکی ناهمکار است و شما مایل نیستید فرزند خود را به درمان دندانپزشکی با روش بیهوشی بسپارید ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم!

کلینیک دندانپزشکی کودکان

متخصصین دندانپزشکی کودکان مستقر در کلینیک دندانپزشکی کودکان دکتر شفیعی دارای 8 متخصص دندانپزشکی کودکان و دارای فلوشیپ های تخصصی ارتودنسی کودکان با بیش از 30 سال تجربه ، همه روزه صبح و عصر حتی روز های جمعه و تعطیلات رسمی در محیطی کاملا مناسب برای فرزندان دلبند شما این اطمینان را می دهد که کودک شما بدون بیهوشی توسط تکنیکهای روانشناسی به راحتی اجازه انجام کار را به متخصص دندانپزشکی کودکان جهت درمان مشکلات دندانی کودک خواهد داد.

فرزند خود را نزد متخصص دندانپزشکی کودکان حاذق در کلینیک شبانه روزی دکتر شفیعی با خیال آسوده بسپارید.

ایجاد فضای مناسب جهت گروه سنی کودک و نوجوان از جمله کودکان ناهمکار (استفاده از تکنیک های درمان بدون درد ، استریلیزاسیون پیشرفته ، محیطی بسیار آرامش بخش ، برخورد بسیار دوستانه وایجاد روابطی صمیمی با کودک ) امکان انجام موفق کلیه درمان های دندانپزشکی را در این مطب میسر ساخته است.

کلیه درمان های دندانپزشکی کودکان و نوجوانان از قبیل ترمیم دندانهای شیری ، دندانپزشکی ترمیمی دائمی ، عصب کشی دندانهای شیری ، عصب کشی دندانهای دائمی ، روکش دندانهای شیری و دائمی ، انواع فضا نگهدارها ، فلوراید تراپی ، فیشورسیلانت ، انجام می پذیرد.

ما در محیطی دلنشین و ویژه با آگاهی کامل از اصول روانشناسی و برقراری رابطه با کودک شما آماده انجام خدمات تخصصی دندانپزشکی کودکان هستیم.

از چه سنی باید برای فرزندم مسواک بزنم؟

✅ زمانی که اولین دندان در دهان کودک مشاهده شد مسواک زدن الزامی است ( حدود ۶ ماهگی )

آیا مصرف قطره آهن در کودک موجب پوسیدگی دندان میشود؟

✅ خیر… دندانهای شیری کودک دچار تغییر رنگ میشوند. این تغیر رنگ پوسیدگی نیست و جای نگرانی ندارد.
با این حال برای جلوگیری از این وضعیت قطره آهن باید در حلق کودک چکانده شود و پس از مصرف به کودک آب بدهید تا بنوشد و دندانها را با پارچه تمیز و خیس پاک نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *